Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Odpust ku czci św. Andrzeja Boboli

W kościele przebywa 60 osób – zobacz wytyczne

PONIEDZIAŁEK  17 maja

18.00. + Władysława Gmyrka od rodzin Stępniów i Wręczyckich.

WTOREK  18 maja

18.00. + Mariannę, Antoniego, Jana Nowaków; Stanisława Antosika; Helenę, Tomasza, Marcina Urbaniaków.

ŚRODA  19 maja

18.00. – Msza święta nowennowa do NMP Nieustającej Pomocy w intencji Parafian; o  zakończenie pandemii; o łaskę nawrócenia dla uzależnionych od alkoholu i innych używek w naszych Rodzin; o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla Martynki i Jakuba w 1 rocznicę urodzin, a także za Zmarłych:

+ Jana Adamczyka od ks. Proboszcza.

+ Helenę Surma od Mirki z Rodziną.

+ Zygmunta Jasnowskiego od sąsiadów Majchrów.

+ Władysława i Mirosławę Pacholików od chrześniaka Dariusza i całej rodziny Pabijaniaków.

+ Ryszarda Kaczmarka od rodziny Banasiów.

+ Krystynę i Tadeusza Wężyków; Marię i Leona Soboniów.

+ Zofię Dors.

+ Adama Bąka.

CZWARTEK  20 maja

17.00. + Stanisława Stokowskiego od brata Edwarda z Rodziną.

17.30. –  Nabożeństwo majowe w kościele.

PIĄTEK 21 maja

III piątek miesiąca

18.00. Msza Święta o Bożym Miłosierdziu za Zmarłych polecanych w rocznych wypominkach i za Zmarłych w ostatnim czasie (od Uczestników pogrzebów): + Józefa Stempnia, + Helenę Surma; + Zygmunta Jasnowskiego.

SOBOTA  22 maja
Wspomnienie św. Rity z Casci
Msza święta z niedzieli

18.00. + Pelagię Kozłowską w 9 rocznicę śmierci.

20.00. –  Nabożeństwo majowe w kościele.

NIEDZIELA  23 maja
Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

08.00. + Marię, Mariannę, Józefa, Józefa Stempniów; Anielę, Aleksandra Gwiazdów; Mariannę, Franciszka Berka; Jana Początek.

10.00. + Franciszkę, Stanisława Krysztofińskich; Marylę Ołownia od córki Kazimiery z Rodziną.

11.30. + Henryka w rocznicę śmierci, Mariannę Wolniaków; Zmarłych z rodzin Wolniaków i Kubiaków.

15.00.Nabożeństwo majowe przy Krzyżu w Kolonia Staw (jeśli pada deszcz, lub  występują inne niedogodności, to o godz. 20.00. w kościele).