SPOTKANIA DZIECI KOMUNIJNYCH I ICH RODZICÓW 2020/2021

FORMACYJNO-MODLITEWNE
SPOTKANIA DZIECI KOMUNIJNYCH I ICH RODZICÓW
2020/2021

Spotkanie organizacyjne. Rozdanie Deklaracji.
18 września – Święto św. Stanisława Kostki – Wspólna  Msza Święta z nauką + poświecenie książeczek do modlitwy

PAZDIERNIK

7 października – Wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Wspólny Różaniec i  Msza Święta z nauką + poświecenie różańców.

LISTOPAD

21 listopada – Wspólna Msza Święta o godz. 18.00 + krótkie spotkanie formacyjne dla Rodziców i Dzieci.

GRUDZIEŃ –

8 grudnia – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – Wspólna Msza Święta z nauką + poświecenie medalików.

2021 rok

STYCZEŃ

16 stycznia – Wspólna Msza Święta o godz. 18.00 + krótkie spotkanie formacyjne dla Rodziców i Dzieci.

LUTY

2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) – Wspólna  Msza Święta z nauką + poświecenie świec.

MARZEC

13 marca – Wspólna Msza Święta o godz. 18.00. z poświeceniem krzyżyków + krótkie spotkanie formacyjne dla Rodziców i Dzieci.

KWIECIEŃ

10 kwietnia – Wspólna Msza Święta o godz. 18.00. + krótkie spotkanie formacyjne dla Rodziców i Dzieci.

Od 18 kwietnia bezpośrednie przygotowania do I Komunii Świętej

8 maja I Spowiedź Święta dla Dzieci i Rodziców